Yükleniyor

Hakkımızda

1960 yılında Tahsin ÇAVUŞ tarafından Bursa’da dokuma ve örme olarak kurulan firmanın ikinci nesil bursa ana merkezi ve İstanbul şubesi olarak faliyetlerimiz örme alanında devam etmektedir.

Çavuş Örme Dokuma Tekstil İnş. San. Tic. A.Ş. kurulduğu günden bu yana izlenen güçlü kalite politikaları, ar-ge’ye verilen önem, yeni teknolojik ve trendlere hızlı adapte olabilmesi neticesinde; bugün ulaştığı noktada tekstil sektöründe saygın ve lider firmaların tercihi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız; iş ortaklarımız olan değerli müşterilerimizin, ihtiyaç ve taleplerini; tekstil sektöründe örme ve dokuma tesislerinde; ürün çeşitliliği, en kısa termin, en yüksek kalitede karşılayarak, neden Çavuş Örme Dokuma Tekstil İnş. San. Tic. A.Ş’ yi tercih etmeliyiz? sorusunun cevabını en güzel şekilde vermektedir. bu hizmetlerin yanı sıra, kendi özel renk ve kreasyonlarını oluşturmak isteyen, iş ortaklarımız için geniş ürün yelpazesi ile satış yapmaktadır.

Tekstil sektöründe öncü, her zaman izlenen ve ulaşılmak istenen, ilk tercih edilen, verdiği hizmetle iş ortakları olan değerli müşterilerine ayrıcalıklı olduklarını hissetiren, kalite asla tesadüf değildir görüşü ile faaliyetlerimize devam etmektedir.